INFO

Wirtualny kanał radio galaxy to prezentacja listy najpopularniejszych stron internetowych, repreznetujących firmy, ich produkty i usługi.

Zostaw ocenę dla strony:

✩ Super
✩ Bardzo dobra
✩ Dobra
✩ Średnia
✩ Kiepska

Punktualne transfery na lotniska

supertravel24.pl

Specjalizacją firmy Super Travel 24 jest przewóz osób w Polsce i w Europie. Z jej usług korzystają wybierający się na wakacje klienci indywidualni, podróżujący służbowo klienci biznesowi oraz różnorodne grupy zorganizowane. Wszyscy oni cenią sobie punktualność przewoźnika oraz wysokiej jakości flotę, którą dysponuje. Doświadczona kadra pracownicza dba o komfort pasażerów oraz bezpieczeństwo podczas każdego wyjazdu. Ceny transferów są przystępne, a ich wysokość uzależniona jest od obranego punktu docelowego.

Przewóz osób w Polsce

Do najczęściej wybieranych destynacji w kraju zaliczyć można Warszawę oraz Wrocław. Są one nie tylko miejscowościami, w których znajdują się liczne atrakcje turystyczne, ale także znaczące lotniska. Przewóz osób w Polsce, który świadczy Super Travel 24, umożliwi dostanie się w krótkim czasie i w komfortowych warunkach do wybranego miasta w kraju. W przypadku grup zorganizowanych ceny przejazdów mogą uleć obniżeniu, a ich trasa może zostać zmieniona, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb pasażerów.

Super Travel Sp. z o.o.
Mostowa 29/5 61-854 Poznań
wielkopolskie
665 444 000


© plockwsieci.pl