INFO

Wirtualny kanał radio galaxy to prezentacja listy najpopularniejszych stron internetowych, repreznetujących firmy, ich produkty i usługi.

Zostaw ocenę dla strony:

✩ Super
✩ Bardzo dobra
✩ Dobra
✩ Średnia
✩ Kiepska

Wyposażenie dla przestrzeni miejskiej

https://meble-miejskie.pl/wiaty-dla-palaczy-i-popielnice-c-119.html

Firma Gemma oferuje Państwu wyposażenie dla przestrzeni miejskiej, przygotowane z zastosowaniem specjalistycznej wiedzy oraz innowacyjnych technologii. Warto skorzystać z ich oferty, aby zapewnić sobie produkty dopracowane pod każdym względem, które świetnie sprawdzą się zarówno w roli praktycznej, jak i dekoracyjnej. Dbają oni o minimalizację kosztów własnych, przez co mogą zaoferować swoim klientom niezwykle atrakcyjne ceny. Co więcej, podane ceny podlegają negocjacji, a w przypadku większych zamówień naliczane są zniżki.

Wiata dla palaczy

Wśród wielu elementów małej architektury miejskiej, oferowanej przez firmę Gemma, znajduje się między innymi wiata dla palaczy. Dzięki niej, można wydzielić specjalną przestrzeń do spożywania wyrobów tytoniowych, aby osoby niepalące nie musiały wdychać dymu papierosowego. Jest to wskazane np. w przypadku dużych firm i urzędów, które nie chcą, aby ich klienci lub interesanci napotykali na schodach do budynku grupę palaczy. Wiata jest solidna i zapewnia ochronę przed deszczem oraz wiatrem, więc z pewnością chętnie będzie użytkowana.

Meble Miejskie
Kościuszki 34 50-012 Wrocław
dolnośląskie
717 345 504


© plockwsieci.pl