INFO

Wirtualny kanał radio galaxy to prezentacja listy najpopularniejszych stron internetowych, repreznetujących firmy, ich produkty i usługi.

Zostaw ocenę dla strony:

✩ Super
✩ Bardzo dobra
✩ Dobra
✩ Średnia
✩ Kiepska

Ogólnopolski sklep zielarski

www.magazyn-zdrowia.pl

Firma Plantago zajmuje się produkcją oraz sprzedażą różnorodnych ziół wykorzystywanych w fitoterapii. Prowadzi ona sklep internetowy Magazyn Zdrowia, który dostarcza preparaty klientom na terenie całej Polski. Wszystkie rośliny przygotowane przez tego producenta zostały starannie wyselekcjonowanie oraz pochodzą ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu ich stosowanie nie stwarza żadnego zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi. Firma przygotowała opakowania o różnych pojemnościach, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Rdestowiec japoński

Jednym z produktów cieszących się ogromną popularnością w sklepie jest rdestowiec japoński. Jest to roślina, którą stosuje się w przypadku różnorodnych dolegliwości, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Stosuje się ją od wielu wieków w tradycyjnej medycynie japońskiej przy leczeniu stanów zapalnych i infekcji, a także w dolegliwościach układu pokarmowego i neutralizowaniu zmian skórnych. W ofercie Magazynu Zdrowia znajduje się rdestowiec japoński, a dokładniej jego kłącza pocięte w niewielkie kawałki lub zmielone.

Plantago
al. Mickiewicza 20C 77-400 Złotów
wielkopolskie
690 572 606


© plockwsieci.pl