INFO

Wirtualny kanał radio galaxy to prezentacja listy najpopularniejszych stron internetowych, repreznetujących firmy, ich produkty i usługi.

Zostaw ocenę dla strony:

✩ Super
✩ Bardzo dobra
✩ Dobra
✩ Średnia
✩ Kiepska

Pomoc przy awariach AGD

naprawa-serwis.com.pl

Awarie sprzętów AGD pojawiają się w każdym domu, najczęściej w niewłaściwym momencie, gdy nastawienie prania czy zmywania jest niezwykle istotne dla planu dnia. W takiej sytuacji można szybko udać się do sklepu i zakupić nowe urządzenie i jednocześnie pozbyć się starego. Co jednak w sytuacji, gdy sprzęt ten był tak naprawdę niedawno kupowany, więc pozbycie się go wydaje się być nielogiczne? Wówczas należy odwiedzić profesjonalny serwis AGD, jak np. SPK, który naprawia pralki, zmywarki i inne w Poznaniu, Lesznie oraz wielu innych miejscowościach.

Naprawa pralek

SPK Serwis zajmuję się naprawą pralek producentów, takich jak Amica, Electrolux, Hoover oraz wielu innych, do których posiada niezbędną dokumentację. Dzięki zgromadzonym informacjom na temat tych urządzeń może ona znakomicie dobrać elementy zamienne, a także szybko i trafnie zidentyfikować występującą usterkę. Sama naprawa pralek może zostać wykonana w Lesznie, Poznaniu lub innym miejscu, w zależności od ustaleń poczynionych przez klienta i konsultanta firmy. Wszelkie dodatkowe informacje na temat tego serwisu AGD znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej.

SPK Serwis
Grunwaldzka 330 60-116 Poznań
wielkopolskie
537 711 996


© plockwsieci.pl