INFO

Wirtualny kanał radio galaxy to prezentacja listy najpopularniejszych stron internetowych, repreznetujących firmy, ich produkty i usługi.

Zostaw ocenę dla strony:

✩ Super
✩ Bardzo dobra
✩ Dobra
✩ Średnia
✩ Kiepska

Sprzedawca oświetlenia LED

http://led-sklep.com/k11,oswietlenie-led-profil-do-tasmy-led.html

Feniks LED System to działający od wielu lat dystrybutor oświetlenia LED oraz różnorodnych akcesoriów. Posiada on bogaty asortyment produktów, które znajdą zastosowanie zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Duże zróżnicowanie propozycji przedstawionych w sklepie internetowym sprawia, że klienci mają często profil z dobraniem rozwiązania dostosowanego do ich potrzeb. Pracownicy firmy chętnie pomogą w znalezieniu odpowiedniego profilu do taśmy LED, sterowników do zarządzania nią czy samych lampek.

Profil do taśmy LED

Profil do taśmy LED pozwala na zabezpieczenie sznura lampek przez zamoczeniem czy zabrudzeniem. Pomaga on także umocować ją w dowolnie wybranym miejscu, jednocześnie dbając o równe rozłożenie światełek. Produkty te występują w wielu kolorach - od bieli i szarości, po odcienie imitujące drewno naturalne. Nie wszystkie profile do taśmy LED są w pełni wodoodporne, dlatego należy dokładnie sprawdzić wybrany model przed zamontowaniem go w miejscu, w którym będzie narażony na bezpośrednie działanie wody.

Feniks LED System
Letnia 23 62-300 Września
wielkopolskie
602 641 957


© plockwsieci.pl