INFO

Wirtualny kanał radio galaxy to prezentacja listy najpopularniejszych stron internetowych, repreznetujących firmy, ich produkty i usługi.

Zostaw ocenę dla strony:

✩ Super
✩ Bardzo dobra
✩ Dobra
✩ Średnia
✩ Kiepska

Wynajem budynków biurowych i magazynów

https://www.bumaluban.com/hale-i-magazyny/

BUMA LUBAŃ oferuje wsparcie wszystkim przedsiębiorstwom, które poszukują miejsca do prowadzenia swojej działalności. Firma dysponuje budynkami o różnym wyposażeniu i przeznaczeniu, które mieszczą się w Poznaniu, w okolicach Ronda Starołęka. Jest to obszar miasta, do którego można łatwo się dostać zarówno samochodem, jak i tramwajem. Biuro, magazyn czy hala do wynajęcia, wybrana z pomocą tego zespołu specjalistów z pewnością stanowić będzie odpowiedź na wszystkie potrzeby i oczekiwania danego klienta.

Hala produkcyjna do wynajęcia - Poznań

Firma współpracuje z przedsiębiorstwami z wielu różnych branż, również z tymi zajmującymi się przemysłem. Cenią sobie oni możliwość stworzenia linii produkcyjnej spełniającej ich potrzeby w obiekcie przygotowanym przez BUMA LUBAŃ. Jego wielkość jest zawsze dopasowana do ich oczekiwań, dzięki czemu nie ma problemu przy znalezieniu miejsca na wybrane maszyny. Hala do wynajęcia w Poznaniu mieści się w pobliżu wjazdu na autostradę A2, co pozwoli dostawcom bez większych problemów przetransportować materiały czy powstałe produkty.

BUMA LUBAŃ Sp. z o.o.
Romana Maya 1 61-371 Poznań
wielkopolskie
61 871 51 01


© plockwsieci.pl