INFO

Wirtualny kanał radio galaxy to prezentacja listy najpopularniejszych stron internetowych, repreznetujących firmy, ich produkty i usługi.

Zostaw ocenę dla strony:

✩ Super
✩ Bardzo dobra
✩ Dobra
✩ Średnia
✩ Kiepska

Wyposażenie do gabinetu kosmetycznego

strona www

Corio to prężnie działająca hurtownia kosmetyczna z Poznania, która swoja ofertę kieruje do klientów z całego kraju. Oferuje ona atrakcyjne ceny, szybką przesyłkę oraz wsparcie merytoryczne, co sprawia, że cieszy się ogromnym poważaniem firm w Polsce. Współpracuje ona z cenionymi producentami, którzy zadbali o to, by ich wyroby charakteryzowały się wysoką jakością oraz świetnym dostosowaniem do potrzeb współczesnych klientów. Ceny poszczególnych narzędzi i akcesoriów kosmetycznych, urządzeń do makijażu permanentnego, a także innego wyposażenia i preparatów przedstawione zostały na stronie.

Profesjonalne urządzenia do makijażu permanentnego

W jej ofercie znajdują się specjalistyczne urządzenia do makijażu permanentnego, które pozwolą wykonać wszystkie najpopularniejsze zabiegi. Wykorzystywanie tych sprzętów wymaga posiadania kwalifikacji, a także doświadczenia, ponieważ efekty utrzymują się przez wiele miesięcy. Produkty dostępne w hurtowni umożliwią przeprowadzenie popularnych zabiegów na brwi, oczy czy usta. Procedury takie zmieniają ich koloryt, podkreślają i regulują kształt brwi, a także pozwalają nanieść kreski, których w przyszłości nie trzeba będzie nakładać samodzielnie.

Hurtownia Kosmetyczna Corio
Bosa 15 60-125 Poznań
wielkopolskie
786 270 542


© plockwsieci.pl